Crossroads: One Two Jaga (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Crossroads: One Two Jaga (2018)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Crossroads: One Two Jaga (2018)

4456
 85 min    2018    HD     6.5

Në periferinë dhe rrugicat e Kuala Lumpur, disa individë me probleme financiare, luftojnë për të rregulluar jetën e tyre duke gjetur shtigje të ndryshme, por ndërthuarja e jetëve të tyre çon në rezultate fatale.