Cruella (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Cruella (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Cruella (2021)

1347
 134 min    2021    HD     7.4

Historia që flet për fillimet e Kruela DeVil dhe si u kthye në të ligën e çmendur që njihet në filmat e dalmatëve.