Cry Macho (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Cry Macho (2021)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Cry Macho (2021)

2445
 104 min    2021    Full HD     6.0

Një punonjës ferme shkon të shpëtojë djalin e pronarit të fermës nga mamaja e tij e alkoolizuar. Gjatë udhëtimit ai i mëson djalit se çfarë do të thotë të jesh burrë.