Dad Wanted (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Dad Wanted (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Dad Wanted (2020)

2599
 102 min       HD     5.7

Mamaja e Blankës e ndalon atë të ngasë biçikletën e saj BMX pasi babai i saj vdes në një aksident. Kështu që, pasi lexoi për një garë që do të mbahet së shpejti, ajo përpiqet të rregjistrohet në të pa dijeninë e së ëmës. Problemi i vetëm? Një prind duhet ta identifikojë atë.