Darkland (2017) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Darkland (2017)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Darkland (2017)

11327
 112 min    2017    HD     7.5

Një kirurg i suksesshëm që humb të vëllanë në çështje bandash kriminale heq dorë nga jeta e privilegjuar për tu shndërruar në një hakmarrës të maskuar që kërkon të lajë gjakun e të vëllait.