Darling Nikki (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Darling Nikki (2019)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Darling Nikki (2019)

702
 95 min    2019    HD     6.5

Nikki është një vajzë e re, e dashur që luan me meshkujt në jetën e saj në kërkim të dashurisë së vërtetë. Ajo futet në një botë imagjinare ku nuk arrin dot më të dallojë realitetin dhe fantazinë.