Dashuria S'Mjafton (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Dashuria S’Mjafton (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Dashuria S’Mjafton (2019)

10489
        HD     

Filmi ilustron një te ri i cili rifiton lirinë por nuk i ndahet asaj rruge i komaduar dhe i iluminuar nga një profesor i vjetër i cili jep këshilla dhe komandon nga burgu. Peripecitë dhe ligji i mbijetesës vjen instiktivisht nga nevoja e vetëmbrojtjes. Një film qe na bën të dashurojmë me shume njerëzit, boten, natyrën e të respektojmë me shume jetën.