Dawn of the Beast (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Dawn of the Beast (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Dawn of the Beast (2021)

431
 82 min    2021    HD     

Një grup studentësh të diplomuar përjetuan më shumë se sa mendonin, duke kërkuar për legjendarin, Këmbëmadhi. Jo vetëm që ai është i vërtetë, por ka diçka edhe më të madhe që fshihet pas hijeve. Ajo është, Wendigo.