Daylight's End (2016) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Daylight’s End (2016)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Daylight’s End (2016)

18326
 125 min    2016    HD     5.3

Vite pasi një fatkeqësi shkatërron planetin dhe e kthen pjesën më të madhe të njerëzimit në kafshë të uritura në gjak, një udhëtar ndihmon një grup të mbijetuarish të shpëtojnë veten.