Dead in 3 Days (2006) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Dead in 3 Days (2006)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Dead in 3 Days (2006)

1498
 97 min    2006    HD     5.5

Në mbrëmjen e diplomimit, një grup miqsh që nga fëmijëria, marrin të njëjtin mesazh në telefon: “Pas tre ditësh, do të vdesësh”. Ata mendojnë se është një shaka pa kripë, derisa njëri prej tyre, gjendet i vdekur në liqen.