Dead Man Running (2009) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Dead Man Running (2009)

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Dead Man Running (2009)

1001
 92 min    2009    HD     6.0

Nik është një ish i burgosur që i ka borxh 100 mijë dollarë kriminelit të madh Tajgo. Ai bashkohet me shokun e tij për të gjetur paratë pasi Tajgo i jep 24 orë kohë.