Dead Poets Society (1989) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Dead Poets Society (1989)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Dead Poets Society (1989)

8148
 128 min    1989    HD     8.1

Mësuesi i anglishtes Xhon Kiting frymëzon nxënësit e tij që ta shohin poezinë në një këndvështrim tjetër të njohurive dhe ndjenjave të pastra.