Dead Reckoning (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Dead Reckoning (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Dead Reckoning (2020)

2008
 91 min    2020    HD     

Gjatë një vere piktoreske në bregdetin e Nantucketit, Niko dhe Tili po jetojnë ëndrrën e një romance verore. Por, kur vëllai terrorist i Nikos vjen në Shtetet e Bashkuara, Niko duhet të dalë kundër familjes së tij në mënyrë që të mbrojë vajzën që do dhe mijëra njerëz të pafajshëm.