Deadly Pickup (2016) +18 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Deadly Pickup (2016) +18

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Deadly Pickup (2016) +18

21744
 81 min    2016    HD     

Breezy nuk është një vajzë e zakonshme: seksi, argëtuese, dhe një vrasëse gjakftohtë. Vdekjeprurëse si një nëpërke ajo vret me një unaze helmuese. Teksa lëviz nga qyteti në qytet, duke kapur viktimat e saj me autostop, ajo vendoset përkohësisht në shtëpinë e një çifti të ri, që nuk e kanë idenë çfarë ujku seksual kanë futur brenda.