Deadpool 2 (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Deadpool 2 (2018)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Deadpool 2 (2018)

32347
 139 min    2018    HD     8.0

Mercenari mutant gojë-ndyrë, Wade Wilsoni (Deadpool), krijon një ekip mutantësh për të mbrojtur një djalë të ri me aftësi të mbinatyrshme nga Cable, një udhëtar kohe i dhunshëm që kërkon ta vrasë.