Dear Albania (2015) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Dear Albania (2015)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Dear Albania (2015)

11624
 57 min    2015    HD     6.0

Një vizitë në vendet më të bukura të atdheut tonë, Shqipëria. Dhe tregohet në gjuhën angleze, nga Eliza Dushku!