Death at a Funeral (2010) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Death at a Funeral (2010)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Death at a Funeral (2010)

13195
 92 min    2010    HD     5.6

Kur patriarku i një familjeje mosfunksionale vdes, funerali i tij kthehet në një cirk familjar. Kufoma në vendet e gabuara, shantazh, shfaqje të pahijshme dhe një kufomë që nuk qëndron brenda në kuti fillojmë festën, por kur sekretet e vjetra të familjes fillojnë të dalin në shesh, i gjithë ferri lëshohet i lirë.