Death of a Fool (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Death of a Fool (2020)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHOPMANIA.COM.AL

shopmania.com.al

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Death of a Fool (2020)

2775
 84 min    2020    HD     5.0

Një adoleshent dhe gjyshi i tij i cili është në prag vdekje, kryjnë investigime për botën e përtejme, në Miami. Aty takojnë një burrë misterioz i cili i punëson ata për të gjetur sekretin e pavdekësisë.