Deathstroke Knights & Dragons: The Movie (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Deathstroke Knights & Dragons: The Movie (2020)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHOPMANIA.COM.AL

shopmania.com.al

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Deathstroke Knights & Dragons: The Movie (2020)

3007
 87 min    2020    HD     

Vrasësi Slade Wilson ka dy jetë: një jetë si vrasës i pamëshirshëm i njohur si Deathstroke dhe një jetë si një njeri familjar. A mund ti shlyejë ai mëkatet e së kaluarës apo do të jetë familja e tij ajo që do paguajë çmimin përfundimtar?