Deliler (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Deliler (2018)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Deliler (2018)

8976
 121 min    2018    HD     5.7

Historia e vërtetë e 7 burrave të veshur çuditshëm, por sypatrembur të ushtrisë osmane, që luftojnë kundër Vladit mizor.