Deliver Us from Evil (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Deliver Us from Evil (2020)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Deliver Us from Evil (2020)

1947
 108 min    2020    HD     6.7

Një vrasës shkon në Tajlandë në mënyrë që të zgjidhë një rast rrëmbimi të lidhur me të dhe e gjen veten të ndjekur nga një burrë, vëllanë e të cilit ai e vrau.