Demon Slayer the Movie: Mugen Train (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Demon Slayer the Movie: Mugen Train (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Demon Slayer the Movie: Mugen Train (2020)

1963
 117 min    2020    Full HD     8.4

Një djalë i rritur dhe një djalë tjetër që zbulon fuqinë e tij të vërtetë kur fle, hipin në Trenin e Pafundësisë në një mision të ri me Shtyllën e Flakës. Misioni i tyre është të mposhtin një demon i cili ka torturuar njerëzit dhe duke vrarë vrasësit e demonëve që e kundërshtojnë atë.