Den of Thieves (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Den of Thieves (2018)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Den of Thieves (2018)

20322
 140 min    2018    HD     7.1

Një njësi e elitës nga Departamenti i Sherifit të Los Anxhelos vihet kundër një ekuipazhi të hajdutëve të suksesshëm që planifikojnë një krim gati të pamundur - plaçkitjen e Bankës Federale të qytetit.