Despicable Me 2 (2013) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Despicable Me 2 (2013)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Despicable Me 2 (2013)

27500
 98 min    2013    HD     7.3

Gru rekrutohet nga Liga e Anti-Këqinjve për të ndihmuar në kapjen e një super-krimineli të ri...