Despicable Me 3 (2017) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Despicable Me 3 (2017)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Despicable Me 3 (2017)

25631
 90 min    2017    HD     6.4

Gru takohet me vëllain e tij binjak, simpatik, të gëzuar dhe më të suksesshëm, i cili dëshiron të bashkohet me të për një goditje të fundit kriminale.