Detective Chinatown (2015) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Detective Chinatown (2015)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Detective Chinatown (2015)

1983
 136 min    2015    Full HD     6.6

Pasi dështon të bëhet polic, një entuziast misterioz shkon të vizitojë kushëririn e tij të pafat në Tajlandë. Njëri është mendjehollë dhe tjetri një dështak, por së bashku ata do të zgjidhin një vrasje.