Detective Chinatown 3 (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Detective Chinatown 3 (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Detective Chinatown 3 (2021)

1996
 136 min    2021    HD     5.7

Një vrasje ndodh në Tokio dhe detektivët Tang Ren dhe Kin Feng marrin një ftesë për ta investiguar. Një beteje midis detektivëve më të mirë të Azisë nis duke sjellë edhe shumë humor.