Detention (2011) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Detention (2011)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Detention (2011)

11660
 93 minuta    2011    HD     5.7

Josh Hutcherson, Dane Cook dhe Spencer Locke luajnë te DËNIMI, një komedi-horror adoleshentësh ku nxënësit vendas të Liqenit të Përhimët duhet të mbijetojnë vitin e tyre të fundit të shkollës së mesme. Pengesë në rrugën e tyre është Hirushja, një vrasëse filmash që duket se ka ardhur në jetë dhe po gjuan nxënësit e shkollës. Ndërsa koha kalon dhe trupat bëhen pirg, të dyshuarit përfshihen në një garë kundër kohës për ta ndaluar Hirushen dhe të shpëtojnë botën - vetëm nëse arrijnë të shpëtojnë nga DËNIMI.