Devil's Night: Dawn of the Nain Rouge (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Devil’s Night: Dawn of the Nain Rouge (2020)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Devil’s Night: Dawn of the Nain Rouge (2020)

2245
 96 min    2020    HD     


Një veterane ushtarake kthehet në shtëpi dhe bashkohet me policinë vendore për të hetuar një mori çështjesh që përfshijnë një demon legjendar.