The Diary of a Teenage Girl (2015) +18 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Diary of a Teenage Girl (2015) +18

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Diary of a Teenage Girl (2015) +18

32547
 102 min    2016    HD     6.9

Një artiste adoleshente që jeton në San Françiskon e viteve '70 fillon një marrëdhënie me të dashurin e mamasë.