Dick Tracy (1990) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Dick Tracy (1990)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Dick Tracy (1990)

540
 105 min    1990    HD     6.1

Një dedektivi i komplikohet së tepërmi jeta kur e Pafrymë Mahoni përparon drejt tij, teksa ai përpiqet të luftojë me bandën e bashkuar të të Madhit Kapriço.