Dil Bechara (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Dil Bechara (2020)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Dil Bechara (2020)

6097
 101 min    2020    HD     9.2

Historia mes dy të sëmurëve me kancer dhe dashurisë mes tyre. Bazuar në librin e suksesshëm të Xhon Grinit "Faji i yjeve tona".