Diplomacy (2014) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Diplomacy (2014)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Diplomacy (2014)

5038
 84 min    2014    HD     7.1

Gjenerali i Hitlerit, Von Choltitz, merr urdhër për të shkatërruar Parisin. Choltitz ka në plan të sulmojë monumentet e qytetit dhe të përmbytë lumin Sena, por një diplomat suedez i quajtur Raoul Nordling përpiqet ta ndalojë...