Dirty Work (2018) +18 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Dirty Work (2018) +18


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Dirty Work (2018) +18

7293
 101 min    2018    HD     

Një stiliste në vështirësi pranon një punë si blerëse personale e veshjeve për një shkrimtare të suksesshme të romaneve erotike. Gjërat nxehen mes tyre, por së shpejti ato do të përballen me dikë, që e di për lidhjen e tyre dhe dëshiron ta ndalojë atë.