Dirty Work (2018) +18 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Dirty Work (2018) +18

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Dirty Work (2018) +18

1699
 101 min    2018    HD     

Një stiliste në vështirësi pranon një punë si blerëse personale e veshjeve për një shkrimtare të suksesshme të romaneve erotike. Gjërat nxehen mes tyre, por së shpejti ato do të përballen me dikë, që e di për lidhjen e tyre dhe dëshiron ta ndalojë atë.