Disrupted (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Disrupted (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Disrupted (2020)

1622
 95 min    2020    HD     5.0

Në Oklend, rindizet dëshira për hakmarrje e një burri të ve, pasi çuditërisht ndodh një vrasje e ngjashme me çështjen e pazbardhur të gruas së tij tre dekada më parë.