Domino (2005) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Domino (2005)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Domino (2005)

10041
 127 min    2005    HD     6.0

Një tregim i jetës së Domino Harvit. Vazja e aktorit Lorens Harvit, e cila kaloi nga karriera  si modele e Fordit në një gjahtare shpërblimesh.