Don 2 (2011) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Don 2 (2011)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Don 2 (2011)

1400
 148 min    2011    Full HD     7.1

Doni dorëzohet para policisë dhe ia mbath nga burgu bashkë me Vardanin, e cili rekruton një skuadër për të vjedhur pllakat e kartëmonedhave nga një bankë në Berlin.