Don't Breathe 2 (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Don’t Breathe 2 (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Don’t Breathe 2 (2021)

1508
 98 min    2021    HD     6.3

Një ish-veteran lufte përpiqet të jetojë një jetë të qetë, por e gjitha kthehet përmbys kur një grup kriminelësh përpiqen të rrëmbejnë vajzën e tij të adoptuar.