Don't Listen (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Don’t Listen (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Don’t Listen (2020)

4012
 97 min    2020    HD     6.2

Një çift së bashku me djalin e tyre 9-vjeçar, shpërngulen në një shtëpi të re pa e ditur që vendasit e quajnë atë "shtëpia e zërave". Djali i tyre, Eriku, është i pari që fillon të dëgjojë zhurmat e çuditshme në çdo vend të shtëpisë.