Don't Tell a Soul (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Don’t Tell a Soul (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Don’t Tell a Soul (2020)

1262
 83 min    2020    HD     5.9

Dy vëllezër adoleshentë vjedhin banesën e një gruaje të moshuar për të ndihmuar nënën e tyre të sëmurë. Gjatë vjedhjes ata do hasen me një roje i cili në ndjekje e sipër përfundon në një gropë të errët.