Double Dad (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Double Dad (2021)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Double Dad (2021)

1629
 103 min    2021    HD     5.5

Gjatë kohës që mamaja e saj është jashtë shtetit, një vajzë 18-vjeçare e cila ka jetuar në një komunitet hippie gjatë gjithë jetës së saj, del vjedhurazi në botën e vërtetë për ta gjetur babain e saj biologjik.