Double World (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Double World (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Double World (2019)

9260
 110 min    2019    HD     6.2

Në një univers imagjinar që përfshin dhjetë kombe. Duke parë që vendi fqinj bëhet gjithnjë e më i fuqishëm, një luftëtar organizon një konkurs për të zbuluar luftëtarët më të mirë. Duke dëgjuar këtë lajm, Dong Yilong, një fshatar i ri trim vendos të marrë përsipër sfidën, pavarësisht dyshimeve të fshatit të tij. Kështu fillon udhëtimi.