Dr. Bird's Advice for Sad Poets (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Dr. Bird’s Advice for Sad Poets (2021)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Dr. Bird’s Advice for Sad Poets (2021)

845
 109 min    2021    HD     6.1

Në botën e ngarkuar emocionalisht, të egër dhe me humor të 16-vjeçarit Xhejms Uitman, ne shohim luftën e tij për të kapërcyer ankthin dhe depresionin duke kërkuar këshilla nga Dr. Bird - një terapist imagjinar i pëllumbave - pas zhdukjes së motrës së tij.