Dragon Ball: The Path to Power (1996) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Dragon Ball: The Path to Power (1996)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Dragon Ball: The Path to Power (1996)

20174
 80 min    1996    HD     7.5

Sferat e Dragoit : Rruga drejt Fuqisë. Son Goku do të përfshihet në një aventurë të mrekullueshme ku do të takohet me shumë njerëz të rinj dhe sigurisht me shumë sfida. Ai së bashku me miqtë e tij do të provojnë të mbledhin shtatë Sferat e Dragoit dhe do të provojnë të mposhtin organizatën ushtarake famëkeqe Red Ribon.