Dragon Ball Z: Bardock - The Father of Goku (1990) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Dragon Ball Z: Bardock – The Father of Goku (1990)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Dragon Ball Z: Bardock – The Father of Goku (1990)

28662
 48 min    1990    HD     8.0

Kjo është historia e Bardok, babait të Gokut. E cila tregon për shkatërrimin e planetit Vexhita dhe rebelimin e babait të Gokut ndaj të fuqishmit Friza!