Dragon Ball Z: Broly - Second Coming (1994) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Dragon Ball Z: Broly – Second Coming (1994)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Dragon Ball Z: Broly – Second Coming (1994)

22058
 48 min    1994    HD     6.8

Broli ringjallet dhe bëhet më i fuqishëm se kurrë. Videl, Gohan, Goten dhe Tranks përpiqen ta shkatërrojnë por nuk janë dhe aq të fuqishëm. Me ndihmën e një personi të veçantë, ata do ia dalin ta mposhtin atë.