Dragon Ball Z: Resurrection 'F' (2015) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Dragon Ball Z: Resurrection ‘F’ (2015)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Dragon Ball Z: Resurrection ‘F’ (2015)

27331
 93 min    2015    HD     7.5

Në një ditë të qetë në Tokë, dy të mbijetuar nga ushtria e Frizës të quajtur Sorbet dhe Tagoma, shkojnë për të gjetur sferat e dragoit me qëllim për të ringjallur Frizën. Ia dalin mbanë, dhe Friza më pas kërkon të hakmerret kundër sajanëve.