Dragon Rider (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Dragon Rider (2020)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHOPMANIA.COM.AL

shopmania.com.al

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Dragon Rider (2020)

7169
 91 min    2020    HD     5.5

Një dragua i ri argjendi bashkohet me një shpirt mali dhe një djalë jetim në një udhëtim nëpër Himalaje në kërkim të Skajit të Parajses.