Dreambuilders (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Dreambuilders (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Dreambuilders (2020)

4788
 81 min    2020    Full HD     6.1

Mina, një vajzë e re, keqpërdor aftësinë e saj të sapo gjetur, për të krijuar dhe kontrolluar ëndrrat e njerëzve të tjerë, për t'i dhënë një mësim motrës së saj që e bezdis. Kur motra e saj nuk arrin të zgjohet më, Mina duhet të hyjë vetë në botën e ëndrrave, për ta shpëtuar.